Sıradaki içerik:

Diziplus Konuşanlar Hasan Can Kaya İzle ! Konuşanlar Exxen İzle 2021

e
sv

Bilgisayardan İnstagram’a Fotoğraf Yükleme Nasıl Yapılır?

08 Şubat 2021 21:25
avatar

arinarslan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram fotoğraf yükle, yaygın olarak akıllı telefonlar üzerinden yapılır. Ancak kullanıcılar, yapılan güncellemeler ile artık bilgisayar üzerinden de yükleme gerçekleştirilebilir. Bilindiği üzere İnstagram’da bilgisayar üzerinden fotoğraf bir dönem yüklenmemeydi.

Dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan İnstagram, ilk piyasaya sürüldüğü günden bu yana günümüze kadar çok sayıda güncelleme almıştır. Bu kapsamda pek çok yeni özellik, araç da tanıtılmıştır. Bunlardan bir tanesi de İnstagram’ın bilgisayar versiyonuna getirilen fotoğraf yükleme özelliğidir.

Bunun için kullanıcılar, farklı tarayıcılar kullanarak yükleme yapar.

bilgisayardan instagrama nasıl fotoğraf yüklenir

Vivaldi İle İnstagram’a Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan İnstagram’a fotoğraf yükleme 2020 için bir seçenek Vivaldi’dir. Bir internet tarayıcısı olan bu yazılım, size internette gezinme sağlar. Aynı zamanda İnstagram’a fotoğraf yüklemek için de kullanılır.

MacOS ve Windows versiyonları mevcut olan program, büyük bir alan gerektirmez. İnstagram’a yüklemek için öncelikle Vivaldi’yi indirip, kurup, yüklemeniz gerekir.

Ardından adres çubuğundan İnstagram adresini girdikten sonra, sol tarafta artı simgesindeki “web paneli ekle” seçeneğine tıklanır. Otomatik doldurma olmazsa, elinizle İnstagram giriş adresini yazmanı gerekir. Sonrasında adres satırının yan tarafında mevcut olan artı tuşu seçilir. Bu, platformun mobil sürümünü açar.

Bunun ardından tek yapmanız gereken, aynı mobil kullanıyor gibi yükleme yapmaktır. Kullanıcı adınızı ve parolanızı girince, gerekli işlemleri takip ederek yükleme sağlanır.

Bluestacks İle İnstagram’a Fotoğraf Yükleme

MacOS ve Windows için uygun olan Bluestacks, bilgisayar üzerinden mobil sürüm kullanmanızı sağlar. Böylece fotoğraf yüklemek de mümkün hale gelir.

Yükleme yapmak için, önce Bluestacks indirilmelidir. Sonrasında yükleme tamamlanarak, uygulamaya girilir. Arzu ederseniz özelleştirme gerçekleştirme ardından, yazılım aracılığıyla İnstagram sayfası açılır.

Ardından tıpkı Vivaldi’de olduğu gibi kullanıcı adı ve şifre yazılır. Sonrasında masaüstü sürümden, mobil versiyon açarak, fotoğraf yüklemesi yapılabilir.

Bu yöntemleden herhangi biri, bilgisayardan İnstagram’a fotoğraf yükleme 2019 yapmanızı sağlar. Metotlardan herhangi biri, kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

Bilgisayardan İnstagram’a fotoğraf yükleme programı sayesinde fotoğraflarda daha fazla editasyon yapmanız mümkündür. Zira bilgisayarlar için mevcut fotoğraf edit programları, mobil seçeneklere göre hem daha ayrıntılı, hem de daha kolay kullanışlıdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli