Sıradaki içerik:

İşte Haftanın En Önemli Gelişmeleri

e
sv

Commencis'in uzaktan çalışmayı tatil köyüne taşıdığı konsepti: Yaz Kampüsü

06 Haziran 2021 21:30
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dijital dönüşüm alanında faaliyet gösteren teknoloji şirketi Commencis, pandeminin başlangıcından beri uyguladığı  uzaktan çalışma modelini yaz döneminde yeniliyor. Şirket, Commencis Yaz Kampüsü adı altında yepyeni bir uygulamayı hayata geçiriyor.

Haziran – Eylül 2021 döneminde gerçekleşecek olan Commencis Yaz Kampüsü programı,12 hafta sürecek. Şirket bu yenilikçi programıyla, çalışma ortamını tatil köyüne taşıyor. Commencis çalışanları, dönüşümlü olarak Bodrum’da yer saha Hapimag Sea Garden Resort tatil köyünde, her şey dahil konseptiyle uzaktan çalışırken, aileleri ve yakınlarıyla tatil yapabilecek.

Üstelik yaz aylarında, Commencis’te staj yapan stajyerler de Commencis Yaz Kampüsü programından faydalanabilecek. Bu programın, Commencis çalışanlarını sosyal mesafeye müsait bir ortamda bir araya getirmeyi ve  şirket kültürünü yaşatmayı amaçladığını söyleyebiliriz.

Commencis’e katılmayı düşünenler için Senior Business Analyst, Backend Engineer, Senior Backend Engineer, Customer Success Manager, Project Manager, DevOps Engineer gibi açık rollerden bahsetmekte fayda var.

Görünen o ki; hazırladığı raporlarla pek fazla alanda trendleri yakından takip eden Commencis, yeni dönemde popüler olacak çalışma trendlerini de yakalamış durumda. 

Deloitte Insights’ın hazırladığı 2021 Global İnsan Kaynakları Trendleri Raporu, zindelik odağı ile işin yeniden tasarımına geniş olarak yer verdi. Raporda, zindeliği uygulamaya olanak sağlayacak çalışma alanları tasarlamanın önemine dikkat çekildi. Commencis Yaz Kampüsü, bu yaklaşımın en iyi örneklerinden biri. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli