Sıradaki içerik:

Dünyanın ödüllü en iyi mobil oyunları listesi

e
sv

Dünyanın ödüllü en iyi mobil oyunları listesi

06 Ekim 2020 12:16
avatar

Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil oyun sektörü her geçen gün daha fazla genişliyor ve daha fazla kişiye ulaşıyor. Şu an dünyanın en çok oynanan oyunları arasında PUBG Mobile yer alıyor olsa da farklı kategorilerde aldıkları ödüllerle bazı oyunlar dikkat çekiyor. Dünyanın ödüllü en iyi mobil oyunları listesi:

Ağustos ayında en çok indirilen mobil oyun belli oldu!Ağustos ayında en çok indirilen mobil oyun belli oldu!

Ağustosta en çok indirilen mobil oyun sizce hangisi olmuştur? Listede liderlik koltuğunde ilginç bir isim bulunuyor. İşte detaylar:

Dünyanın ödüllü en iyi mobil oyunları hangisi?

Her yıl çeşitli mobil oyunlar için etkinlikler düzenleniyor. Farklı alanlardan ve kategorilerden pek çok oyunun ödül kazandığı bu etkinlikler her yıl düzenleniyor. İşte Mobile Games Awards yani Mobil Oyun Ödülleri‘nin bu yıl kazananları ve bunun dışında International Mobile Gaming Awards(Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri) yarışmasının önceki dönem kazananlarının listesini sizler için derledik.

2020 yılının en iyi mobil oyunu

Dünyanın ödüllü en iyi mobil oyunları

Mobile Games Awards 2020′nin kazanan oyununa baktığımızda karşımıza çıktığı günden beri dikkat çeken Call of Duty: Mobile oluyor. 2019 yılının son aylarında yayımlanan ve kısa sürede hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine seslenen oyunun çok oyunculu olduğunu ve Call of Duty’nin temel dinamiklerine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Grafiklerinden, oyun içi kontrollere kadar avantajlı bir oyun evreni sunan CoD Mobile için istatistikler de oldukça iyi.

1 Ekim 2019 yılında yayımlanan oyunun, bu yılın haziran ayında 250 milyonun üzerinde indirildiği aktarılıyor. Oyunun geliştirici tarafında TiMi Studios ve Tencent Games bulunuyor. Yayıncı tarafında ise Activision ve Garena karşımıza çıkıyor.

Call of Duty: Mobile güncellemesi yayınlandıCall of Duty: Mobile güncellemesi yayınlandı

Tencent ve Activision’un geliştirdiği Call of Duty: Mobile, yeni güncellemeleriyle farklı özelliklere kavuşmaya devam ediyor.

App Store ve Play Store için ücretsiz sunuluyor. 

1 2 32020 yılının en iyi mobil oyunuödül alan mobil oyunlarödüllü mobil oyunlarCall of Duty: Mobile oluyorDünyanın ödüllü en iyi mobil oyunları listesien iyi mobil oyunlarMobil Oyunlarmobile games awardspokemon goSky: Children of the Light

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli