Sıradaki içerik:

Bitcoin, Bir Gecede 3.000 Dolar Değer Kaybetti

e
sv

e-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi Yarın Başlıyor

27 Kasım 2020 18:03
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) amel birliğinde düzenlenecek olan e-Founder dijital girişimcilik zirvesi, 28-29 Kasım’da katılımcıları ağırlayacak.

Girişimcilik ekosisteminde birbirinden farklı maceralara sahip iş dünyasından profesyonellerle bir araya gelme imkanı tanıyacak olan e-Founder, günlük hayatın her alanında girişimciliği keşfetme, girişimcinin hayatını nasıl geçirdiğini öğrenme ve dijital girişimcilik alanına dair güncel konulara farklı bakış açıları yakalama fırsatı sunacak.

e-founder girişimcilik zirvesi

Etkinlik partnerleri, düzenledikleri interaktif atölye çalışmalarında katılımcıları girişimcilik ekosisteminin içine çekecekken; deneyimlerini aktararak girişimcilik ile ilgili fikirleri somutlaştırmaya çalışacak. Etkinlikte yer alacak konuşmacılar arasında Akan Abdula, Sina Afra, Sean Yu, 212 Ventures ve İnveon’ın da bulunduğunu belirtelim.

Bu yıl 5.’si gerçekleştirilecek olan ve faaliyet boyunca girişimcilik projeleri için takım arkadaşları bulma ve gelecekte düzenlenecek yarışmalar için başvuru yapma fırsatı da yakalayabileceğiniz e-Founder dijital girişimcilik zirvesine kayıt olmak için buraya tıklayabilir ve kendinize yer ayırtabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli