Sıradaki içerik:

SpaceX, Starship Prototipine Burun Konisi ve Kanatçık Taktı

e
sv

Epic Games Önümüzdeki Hafta Hangi Oyunları Ücretsiz Sunacak?

24 Ekim 2020 00:31
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Her hafta kısa süreliğine ücretsiz yaptığı oyunlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Epic Games, bu hafta da güzel bir oyunu ücretsiz yaptı. Costume Quest 2 veLayers of Fear 2'yi ücretsiz sunan şirket, bununla birlikte önümüzdeki hafta ücretsiz sunulacak oyunları da duyurdu. 

29 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak erişilebilir olacak oyunlar Blair Witch ve Ghostbusters: The Video Game Remastered oldu. Steam ve Epic Games Store'da toplamda 89 TL'den satılan her iki oyun da kendi alanında oyunculardan olumlu yorumlar almayı başardı.

Blair Witch nasıl bir oyun?

Bloober Team tarafından geliştirilen ve Bloober Team NA tarafından yayınlanan Blair Witch, 2019'da karşımıza çıkmıştı. Steam'deki incelemelerde “Çok Olumlu” alan Blair Witch, Black Hills Ormanı'nda kaybolan bir çocuğu arama çalışmaları üzerine kurulu. Ormandaki gizemli kuvvet Black Witch ile yüzleştiğimiz oyun, oyunculara korku dolu anlar yaşatıyor.

Blair Witch sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7İşlemci: Intel Core i3-3220 (3.30 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265Bellek: 4 GB RAMDepolama: 16 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10İşlemci: Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590Bellek: 8 GB RAMDepolama: 16 GB kullanılabilir alan

Ghostbusters: The Video Game Remastered nasıl bir oyun?

Saber Interactive tarafından geliştirilen ve Mad Dog Games tarafından yayınlanan Ghostbusters: The Video Game Remastered, 2019'da karşımıza çıkmıştı. Yapılan incelemelerde son derece olumlu yorumlar alan oyun, Epic Games mağazası için yenilenerek geri döndü. New York'u kurtarma mücadelesi verdiğimiz oyun, orijinal filmlerin yazarları Dan Aykroyd ve Harold Ramis tarafından hikayeleştirildi. Oyunda hayalet avları yapacak ve bölüm sonu canavarlarına karşı mücadele edeceksiniz.

Ghostbusters: The Video Game Remastered sistem gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP2 veya Üstüİşlemci: Intel i3Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 630Bellek: 4 GB Ram

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10İşlemci: Intel Core i5-4690Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670Bellek: 6 GB RAM

Peki sizler önümüzdeki hafta ücretsiz edinilebilir olacak oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, daha önce pek çok kez şahit olduk ki Epic Games bazı haftalarda sürpriz bir şekilde birden fazla oyunu bedava yapabiliyor. Yani önümüzdeki hafta bu iki oyunun yanında başka oyunları da ücretsiz olarak görebiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli