Sıradaki içerik:

Accel 2020 Euroscape raporunda öne çıkanlar

e
sv

Hızlı ve Öfkeli 10 ile 11'i Justin Lin Yönetecek

22 Ekim 2020 14:31
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Hollywood Reporter tarafından aktarılan bilgilere göre daha önce Hızlı ve Öfkeli, Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Drift, Hızlı ve Öfkeli 5, Hızlı ve Öfkeli 6 ve son olarak bu yıl vizyona girmesi planlanan ancak COVID-19 pandemisi nedeniyle 2021’e ertelenen Hızlı ve Öfkeli 9 filmini yöneten Justin Lin, serinin 10. ve 11. filmlerinde de yönetmen koltuğunda oturacak.

Hızlı ve Öfkeli serisinin baş karakterlerinden Dominic Toretto’yu canlandıran tecrübeli oyuncu Vin Diesel, daha önce yaptığı açıklamada serinin 10. filminin 1 ve 2 şeklinde iki ayrı bölüm olarak yayınlanacağını ve şu an için 19 yıllık maziye sahip olan film serisini sona erdireceğini ifade etmişti. Görünüşe göre serinin finalinin sorumluluğu, ilk 6 filmden dördünü yöneten Justin Lin’in üzerinde olacak.

Hızlı ve Öfkeli 11, ana serinin sonu olacak; spin-off’lar ise devam edecek

hızlı ve öfkeli 9

İLGİLİ HABER

Hızlı ve Öfkeli 9 Geliyor: Vizyon Tarihi, Hikayesi, Oyuncuları ve Tüm Detaylar

Hızlı ve Öfkeli 11, ana serinin sonu olsa da Hızlı ve Öfkeli evreninden yan yapımlar (spin-off) görmeye devam edeceğiz. Dwayne Johnson, geçtiğimiz nisan ayında yaptığı açıklama ile serinin ilk spin-off’u olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw’un devam filmi için çalışmaların başladığını aktarmıştı. Ayrıca serideki kadın oyunculara odaklanacak ikinci bir spin-off hakkında planlar olduğu da biliniyor.

Hızlı ve Öfkeli serisinin yapımcısı konumunda bulunan Neal Moritz ve Vin Diesel, daha çok gerçekleştirdikleri açıklamalarda Hızlı ve Öfkeli 10/11’in seri için destansı bir final sunacağını ortaya koyarken, spin-off yapımları da destekleyeceğini ifade etmişti. Yeni bir salgın dalgası gelmediği takdirde Hızlı ve Öfkeli 9, 28 Mayıs 2021’de beyaz perdede olacak.

Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı

Kaynak : https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/justin-lin-to-direct-final-two-fast-furious-movies

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli