Sıradaki içerik:

Gökyüzü Manipülasyonu Yapabilen Yapay Zekâ Geliştirildi

e
sv

HMD Global, Nokia 5.4'ü Yakında Piyasaya Sürecek

29 Kasım 2020 15:17
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

HMD Global bünyesinde faaliyetlerine devam eden Nokia, mart ayında eder performans canavarı sayabileceğimiz bir akıllı telefonunu tanıtmıştı. Nokia 5.3 olarak adlandırılan yeni akıllı telefon, fiyatına göre oldukça iyi özellikler sunuyordu. Bugün ortaya çıkan yeni bir bilgiyse Nokia'nın aynı seriye ekleyeceği yeni telefona aitti.

NokiaPowerUser tarafından paylaşılan bilgiye göre Finlandiya merkezli HMD Global, Nokia 5 serisine yeni bir akıllı telefon eklemeye hazırlanıyor. Nokia 5.4 ismiyle piyasaya sürülmesi beklenen akıllı telefonun teknik özellikleri ilk kere bugün ortaya çıktı. Telefon, Nokia 5.3 gibi bütçe dostu bir telefon olacak gibi duruyor.

Nokia 5.4'ten gelen ilk detaylar:

nokia

NokiaPowerUser'ın haberine göre Nokia 5.4, delikli ekran tasarımını taşıyacak. Akıllı telefon, 6,4 inçlik bir ekranla gelecek. 4 GB RAM'e hane sahipliği yapacak olan telefon, 4 GB RAM + 64 GB depolama alanı ve 4 GB RAM + 128 GB depolama alanı şeklinde iki farklı seçenekle satılacak.

Akıllı telefon, Mavi ve Mor olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Ancak telefonun biricik renk seçeneği bu olmayacak. Habere göre Nokia, telefonu tanıttıktan sonra yeni renk seçeneklerini de satışa sunacak. Telefonun işlemcisi ve geriye kalan öbür donanımları hakkında şu lahza için bir bilgi bulunmuyor.

Son olarak habere göre HMD Global, Nokia 5.4'ü beklenenden daha erken bir zamanda piyasaya sürmeyi planlıyor. Eğer haberde verilen bu detay doğruysa Nokia 5.4 hakkında önümüzdeki günlerde yeni şeyler duymaya başlayacağız. Telefonun nasıl bir eder etiketiyle çıkış yapacağı da ortaya çıkan bilgilerden birisi olacaktır.

Kaynak : https://www.gizchina.com/2020/11/29/hmd-global-working-on-nokia-5-4-with-punch-hole-cutout-launch-sooner-than-expected/

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli