Sıradaki içerik:

HTC'nin Yaklaşmakta Olan Bir Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

e
sv

Optimum Dergisi'nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

27 Kasım 2020 11:03
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye'nin en aktif talebe topluluklarından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Kulübü'ne (EMK) bağlı olarak 1992'den bu yana yayınlanmakta olan Optimum Dergisi'nin “kariyer” temalı Kasım-Aralık 2020 sayısı okuyucularıyla buluştu.

“Kariyer” temasını merkezine meydan Kasım-Aralık 2020 sayısında amaç; farklı sektörleri yakından incelemek, teknolojik gelişmelerle değişimlere tanık olmak ve herkesin kariyer yolculuklarına fer tutmak olarak açıklanıyor.

optimum dergisi

Optimum Dergisi’nin yeni sayısında bulunan içerikler arasında;

Başarılı Kariyer Yolculuklarının Ortak ÖzellikleriHer Zaman Aranan Kişi OlmakPandemide Sosyal ve Etkin Kalabilmek

gibi konular, zengin içerikli kültür-sanat içerikleri, rotaları güncelletecek gezi yazıları ve gelişmeleri yakından takip eden spor yazıları yer alıyor. Tüm bunların yanı dizi Prof. Dr. Sıddıka Semahat Demir, Ahmet Ziya Demir ve Şadi Evren Şeker röportajları da derginin içerikleri arasında.

Tamamen ücretsiz bir şekilde okuyuculara sunulan Optimum Dergisi’nin dijital versiyonuna ituoptimum.com adresinden ulaşabileceğiniz gibi İTÜ EMK Optimum Dergisi adıyla derginin Spotify ve YouTube’da yer meydan sesli versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli