Sıradaki içerik:

Call of Duty: Black Ops Cold War'da Can Sıkıcı Hata

e
sv

Popüler Oyun Yayıncısı Ninja, 'Oyuncu Kapüşonlusunu' Duyurdu

29 Kasım 2020 16:02
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnternette yayın yapan popüler yayıncıların muhtelif markalarla amel birliği yapması oldukça yaygın bir durum. Örneğin popüler yayıncılardan bir tanesi olan Shroud, Logitech gibi şirketlerle amel birliği yaparak Shroud markalı oyuncu aksesuarları çıkarabiliyor.

Dünyanın en popüler yayıncılarından bir tanesi olan Tyler Blevins, namı öbür Ninja, mevcut olan ürün yelpazesini genişleten oldukça ilginç bir ürün duyurdu. Ancak Ninja'nın duyurduğu ürün bir bilgisayar ya da konsol aksesuarı olmadı.

Ninja'dan kapüşonlu sweatshirt

ninja oyuncu kapüşonlusu

Ünlü yayıncı, oyuncuların oyun oynarken kulaklıkla beraber rahat bir şekilde kullanabileceği kapüşonlu sweatshirt'ünü duyurdu. Oyuncuların kulaklıkla beraber rahat bir şekilde kullanabilecek olmasının sebebi ise kapüşonun sağ ve sol tarafında kulak üstü kulaklıklarda kullanılabilecek “polymesh” bulunuyor.

Beeboom'da yer meydan habere göre, bu cin bir tasarımı düşünen ilk şahıs Ninja değil. Bu senenin başlarında Champion da oldukça benzer bir tasarıma sahip oyuncu kapüşonlusu çıkarıyor. Ancak o tasarımda, kapüşon fazla daha geniş olarak tasarlanıyor ki bu sayede oyuncular kulaklıklarını direkt olarak kapüşonun içerisinden kullanabiliyor.

Ninja'nın çıkardığı siyah, pembe, gri ve kırmızı renk seçeneklerine sahip oyuncu kapüşonluları, Ninja'nın kendi internet sitesi üzerinden 60 dolara (470 TL) satılıyor. Eğer ki 470 TL vererek Ninja'nın oyuncu kapüşonlularından birinin sahibi olmak istiyorsanız en azından şu lahza için biraz geç kaldınız. Satışın yapıldığı internet sitesine girildiğinde tükendiği görülüyor. Bu kapüşonluya sahip olmakta fazla ısrarlıysanız yeni stokları beklemeniz gerekiyor.

Kaynak : https://beebom.com/ninja-launched-hoodie-for-gamers/

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli