Sıradaki içerik:

Ebeveynlere çocukları için online uzman desteği sağlayan Kidolog, 3 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı

e
sv

xBowtie Nedir ? Nasıl Kullanılır? Özellikleri Nelerdir ? 2021

18 Temmuz 2021 12:26
avatar

Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

xBowtie nedir nasıl kullanılır özellikleri nedir

xBowtie Nedir? Nasıl Kullanılır? Özellikleri Nelerdir?

xBowtie, yeni nesil online eğitim platformudur. Farklı kategoride yüzlerce eğitimin yer aldığı xBowtie, zaman ve mekân sınırlarını kaldırarak her yaş grubundan insanın çeşitli konularda eğitim alabilmesini sağlıyor. Kodlamadan yabancı dile, yazılımdan e-ticaret pazarlamasına kadar çok geniş bir yelpazede xBowtie eğitimleri bulunuyor.

xBowtie, uzman kişilerin donanımlı kurs içerikleri ile geliştirilmiş ve sürekli gelişen modern bir eğitim platformu olarak bugüne kadar yüzbinlerce kişinin eğitim almasına zemin hazırlamıştır. Katılımcıların çoğu edindikleri yeni becerilerle dijital ortamda freelance işler alabiliyor, e-ticaret girişimi yapabiliyor, sosyal medyada büyüyebiliyor. xBowtie bu anlamda zengin bir kaynak ve rehberlik görevini başarıyla üstleniyor.

xBowtie online eğitim programları nelerdir?

xBowtie.com’dan alınabilecek eğitimlerin kategorileri ve program içerikleri aşağıdaki gibidir:

BT ve Yazılım Programları

İnternet, web siteleri ve mobil uygulamalar yazılım dilinin önemini yine yeniden vurguluyor. Kod okuryazarlığının gelişmesi gerektiği çağımızda xBowtie çeşitli kursları ile yazılıma giriş yapmaya yardımcı oluyor; sıfırdan ileri seviyelere kadar eğitim sunuyor. Yeni başlayanlar için etik hacker olma kursu ya da ileri seviye hacker’lık kursları; sıfırdan web tasarım kursu, kodlama bilmeden Android oyun geliştirme kursu; yazılıma ilk adımı atmayı sağlayan oyun geliştirme kursu; linux dersleri, deep web kursu; robotik kodlama kursu, siber güvenlik kursu; web tasarım ve programlama kursları xBowtie’nin sunduğu programlardır.

xBowtie nedir nasıl kullanılır özellikleri nedir

Kişisel Gelişim

İş, sosyal ve ikili ilişkilerde güvenilir, kaliteli, iletişim gücü yüksek bireyler olmak istenilen özelliklerdir. Kişisel gelişim aslında kişinin yaşamı boyunca geliştirebileceği bir süreçtir. xBowtie, online eğitim programları kapsamında kişisel gelişime katkı sağlayacak eğitimler veriyor, çok cazip fiyatlar ile katılımcıların kendinde yetersiz gördükleri alanda gelişmelerine yardımcı oluyor.

xBowtie nedir nasıl kullanılır özellikleri nedir

Pazarlama

xBowtie’nin pazarlama kategorisi oldukça zengin. E-ticaret ile ilgilenen, sosyal medyada belli bir hedef kitlesine ulaşmaya çalışan, dijital girişimlerle ilgilenen ya da online para kazanma konusunda kendini geliştirmek isteyenler için müthiş bir bilgi kaynağı sunuyor. Sosyal medya uzmanlığı kursu ile gün geçtikçe büyüyen bir sayfaya sahip olup reklam iş birlikleri yapmak mümkün. Öte yandan e-ticaret platformunuzu, dijital girişimlerinizi yine platformdaki rehber niteliğindeki eğitimlerle geliştirebilirsiniz. Pazarlama eğitimleri dijital yaşamda var olmanın en etkileyici yollarından biri artık.

xBowtie nedir nasıl kullanılır özellikleri nedir

Tasarım

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf düzenleme ve tasarım programı olan Adobe Photoshop, hala birçok kişinin yetersiz olduğu bir alan. xBowtie, alanında uzman kişilerle Adobe Phtosohop kursları veriyor, katılımcılara ileri düzey yetkinlik kazandırıyor. Sadece fotoğraf ve tasarım ile sosyal medyada ciddi gelir elde etmek mümkün. Photoshop öğrenmek bu devirde kişilerin bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

xBowtie nedir nasıl kullanılır özellikleri nedir

Dil

Çağın sorunu yabancı dil, xBowtie ile sorun olmaktan çıkıp eğlenceye dönüşüyor. Uzman eğitmenler eşliğinde verilen İngilizce kursu, çok uygun fiyatlarla online öğrenilebiliyor. xBowtie, yabancı dil öğrenmenin bir süreç ve süreklilik olduğunun farkında. Bu nedenle satın alınan eğitim paketine istendiği zaman erişim sağlanmasına izin veriyor.

xBowtie nedir nasıl kullanılır özellikleri nedir

xBowtie ile online eğitim almanın avantajları

xBowtie, yeni nesil online eğitim platformu ile 7’den 77’ye herkes, birçok alanda eğitim alabiliyor. Katılımcılara uygun fiyat online eğitim sunan xBowtie’nin avantajları nelerdir?

Alanında uzman kişilerden eğitim

Modern çağda artık herkes, her konuda temel bilgiyle dahi uzman sıfatı alıyor ve eğitim veriyor. xBowtie platformunda durum farklı. Platformda eğitim veren her eğitmen, gerçek anlamda uzman. Programa tam anlamıyla hâkim, katılımcıların gelişimini destekleyen ve yeni ufuklar açan alanında uzman kişilerden eğitim almak başarılı sonuçlar veriyor.

Güvenilir online eğitim

xBowtie eğitim platformunun en büyük avantajı yüzde yüz güvenilir olmasıdır. Herhangi bir kursu aldığınızda dolu bir içerikle karşılaşır, kendinizi gerçekten o konuda iyi bir seviyeye getirebilirsiniz. xBowtie, aynı zamanda ödeme ve kurs iptal etme, para iadesi gibi konularda da katılımcılarına kolaylık sağlıyor, hızlı çözümler sunuyor.

Kişisel gelişim desteği

xBowtie ile yabancı dilden yazılıma kadar birçok alanda kişisel öğrenim gelişimi sağlayabilmek mümkün. Katılımcılar, ekonomik ve donanımlı kurs içerikleri ile evde, işte, otobüste, tatilde kısacası canının istediği her yerde kişisel gelişimini ve becerilerini geliştirecek kurslardan yararlanabiliyor.

Akıllı cihazlarla uyumlu eğitim

Telefon, tablet, laptop gibi internete erişimi olan tüm akıllı cihazlardan cihazınızla uyumlu bir ara yüz üzerinden online eğitim alabilirsiniz. xBowtie pratik kullanımı, minimal tasarımı ve cihaz uyumlu yönüyle tam bir kullanıcı dostu eğitim platformu sunuyor.

xBowtie nedir nasıl kullanılır özellikleri nedir

Farklı kurs programları

Bt ve yazılım, kişisel pazarlama, tasarım, dil, pazarlama gibi temel online eğitim kategorilerinin bulunduğu xBowtie’de; BT ve Yazılım kapsamında robotik kodlama, Linux, siber güvenlik, hacker’lık, programlama dili, kablosuz ağ testleri, web tasarım, Phyton, oyun geliştirme gibi kurslardan yararlanabilirsiniz. Yeni çağın önemli becerilerinden olan pazarlamada ise sosyal medya uzmanlığı, web site ile gelir elde etme, e-ticaret pazarlaması, dijital satış uzmanlığı, pasif gelir rehberi, online para kazanma gibi öne çıkan kursları satın alabilir, kendinizi dijital dönüşüme dahil edebilirsiniz. Tasarımda ilerlemek istemeniz halinde Adobe Photoshop kursularını alarak ileri seviyeye ulaşabilirsiniz. xBowtie’nin dil eğitimi kapsamında sunduğu kurslar ise günümüzde en çok ihtiyaç duyulan kurslardan biri olarak katılımcılarını bekliyor. 

Uygun fiyat eğitim

xBowtie çılgın fiyatları ile her yıl yüzbinlerce katılımcının kendisini farklı alanlarda online eğitim ile geliştirmesine öncülük ediyor. xBowtie online eğitim fiyatları, yıl boyunca ciddi indirim fırsatları sunuyor. Kullanıcılar cazip fiyatlar sayesinde kendilerini sınırlamak zorunda kalmadan dilediği alanda, dilediği kadar kurs satın alabiliyor.

xBowtie İle İlgili Diğer Yazılarımızı Okumak İçin Tıklayınız !

xBowtie’deki Ücretsiz Kurslar !

Türkiye’nin Yerli Online Eğitim Platformu xBowtie ABD Eğitim Pazarına Hazırlanıyor ! Samet Baki Bayram İle Röportaj !

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli